Πέμπτη, 20 Απριλίου 2017

Ε.Π.Σ. ΠΙΕΡΙΑΣ: ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
            Από την Επιτροπή Πρωταθλήματος της Ε.Π.Σ. Πιερίας ανακοινώνεται ότι το πρόγραμμα αγώνων πρωταθλήματος της Α’ και Β’ ερασιτεχνικής κατηγορίας, θα συνεχισθεί ως παρακάτω:

            Α’  κατηγορία
            28η αγωνιστική την Τετάρτη 26-04-2017
            29η αγωνιστική την Σάββατο 29-04-2017
            30η αγωνιστική την Σάββατο 06-05-2017
            Β’ κατηγορία
            28η αγωνιστική την Κυριακή 30-04-2017
            29η αγωνιστική την Τετάρτη 03-05-2017
            30η αγωνιστική την Κυριακή 07-05-2017

Για την Επιτροπή Πρωταθλήματος
Ο Πρόεδρος

Αστέριος Τόκας


ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΠΡΑΞΗ 43η  

         Στην Κατερίνη και στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Πιερίας σήμερα 20-04-2017 ημέρα Πέμπτη και ώρα 15:00 συνήλθε σε συνεδρίαση η Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Πιερίας που αποτελείται από τους  Σιδηρόπουλο Λάζαρο Πρόεδρο, Λέφας Γρηγόριος Αναπληρωτή Πρόεδρο και Καραμπούλας Χρήστος μέλος, με θέμα τον ορισμό διαιτητών και βοηθών διαιτητού για τους αγώνες πρωταθλήματος της Ε.Π.Σ. Πιερίας που θα πραγματοποιηθούν  την 22 & 23-04-2017.  Μετά από διαλογική συζήτηση αποφασίσθηκε ομόφωνα ο ορισμός των διαιτητών και βοηθών διαιτητού όπως αναγράφεται παρακάτω.


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                             ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  22-04-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΛΟΦΟΥ
17:00
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ
ΚΕΣΑΝΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
Α.Ε. ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν. ΠΟΡΩΝ
ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
«»
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ
ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΚΥΦΟΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΔΙΟΥ
«»
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΓΕΡ.
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΔΗΜ.
ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
«»
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝ.
ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΒΑΣ.
ΛΑΙΟΣ
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΔΗΜ. Ν. ΖΩΗΣ
«»
ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΒΡΟΥΖΟΣ
ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΒΡΟΝΤΟΥΣ
«»
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΚΩΝ.
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ Χ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
Β  Δ.Α.Κ.
«»
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
ΚΕΣΙΔΗΣ
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
«»
ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΑΘ.
ΦΤΑΡΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   22η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                               Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                              ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  22-04-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ
17:00
ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ ΕΛ.
ΓΕΡΜΑΝΟΣ
ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
Α.Ο. ΣΚΟΤΙΝΑΣ
ΚΟΡΙΝΟΥ
«»
ΣΤΙΚΟΣ
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Γ
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
ΦΩΤΕΙΝΩΝ
«»
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΠΑΤΣΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡ
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ
 
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   27η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                               Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                             ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  23-04-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΙΕΡΙΩΝ
ΕΛΑΦΟΥ
17:00
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΚΩΝ.
ΣΤΙΚΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΜΠΑΤΣΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ
«»
ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΑΘ.
ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΔΗΜ.
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Γ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
«»
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΦΤΑΡΑΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΒΑΣ.
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
«»
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ
ΚΥΦΟΣ
ΜΠΛΕΤΣΙΟΥ
ΛΑΙΟΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
ΡΥΑΚΙΩΝ
«»
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΚΕΣΙΔΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ
ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
«»
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ
ΖΕΡΒΑΣ
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡ.
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
«»
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝ.
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
Γ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
«»
ΒΡΟΥΖΟΣ
ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ
ΚΩΤΟΥΛΗΣ
 
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   22η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                               Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ                              ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  23-04-2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
17:00
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ
ΓΕΡΜΑΝΟΣ
ΠΑΤΣΙΟΔΗΜΟΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΙΛΟΦΟΥ
«»
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ
ΠΕΤΣΙ
ΣΑΒΒΑΣ
 






ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ



ΚΑΤΕΡΙΝΗ 20-04-2017
ΣΑΒΒΑΤΟ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΜΕΡΤΖΕΜΕΚΗΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ, ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦ, ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ, ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ, ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΔΗΜ.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ, ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ, ΠΑΤΣΑΣ, ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ, ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦ, ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ. ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ
ΤΑ ΜΕΛΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ

ΑΠΟΦΑΣΗ



Β’  ΦΑΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΥΠΟΔΟΜΗΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR                                                  ΣΑΒΒΑΤΟ 22-04-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-3
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-04-2017
10:00
ΓΚΙΟΚΑ


ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-04-2017
11:00
ΓΚΙΟΚΑ


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-04-2017
12:00
ΣΕΣΕΝΤΟΣ


ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-04-2017
14:00
ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR                                                                          ΣΑΒΒΑΤΟ 22-04-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-2
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-04-2017
10:00
ΓΚΟΛΕΜΑΣ Γ.


ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
22-04-2017
10:00
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ


ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-3
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
22-04-2017
11:15
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                                 ΣΑΒΒΑΤΟ 22-04-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-04-2017
11:30
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΓΚΟΛΕΜΑΣ Γ.
ΣΑΛΚΑΜΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-04-2017
14:30
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΜΠΟΥΡΑΝΗ
ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                         ΣΑΒΒΑΤΟ 22-04-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1
ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-04-2017
13:00
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦ.
ΜΠΟΥΡΑΝΗ
ΣΑΛΚΑΜΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
22-04-2017
16:00
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦ.
ΤΣΙΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ


2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: PROJUNIOR                                                  ΚΥΡΙΑΚΗ 23-04-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-1
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
23-04-2017
10:30
ΤΖΗΜΑΣ


ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
23-04-2017
11:30
ΤΖΗΜΑΣ


ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ
ΑΡΕΝΑ
23-04-2017
11:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ


 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: JUNIOR                                                                          ΚΥΡΙΑΚΗ 23-04-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
23-04-2017
10:30
ΗΛΙΑΔΗΣ Χ.


ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-1
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ-2
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
23-04-2017
10:30
ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ


ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ-1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΑΡΕΝΑ
23-04-2017
10:30
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ


ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ
ΑΡΕΝΑ
23-04-2017
13:00
ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ                                                 ΚΥΡΙΑΚΗ 23-04-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
23-04-2017
12:00
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ.
ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ
ΗΛΙΑΔΗΣ Χ.
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
23-04-2017
13:30
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ.
ΤΣΑΡΑΙ
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ-ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
23-04-2017
15:00
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ.
ΤΣΑΡΑΙ
ΤΖΑΝΙΔΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006-2
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΓΙΩΤΣΑ
23-04-2017
10:30
ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΣ
ΓΙΩΤΣΑ
23-04-2017
12:00
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡ.


ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΠΥΔΝΑ ΚΙΤΡΟΥΣ
ΓΙΩΤΣΑ
23-04-2017
13:30
ΛΑΦΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡ.


 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: ΠΑΙΔΙΚΟ                                                         ΚΥΡΙΑΚΗ 23-04-2017

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΗΜ/ΝΑΙ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
ΝΕΦΕΛ-ΠΑΝΘΗΡ-ΑΤΡΟΜΗΤ
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
23-04-2017
13:00
ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ


ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ
ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΕΝΩΣΙΑΚΟ
23-04-2017
16:30
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣ.
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΤΖΑΝΙΔΗΣ

ΡΕΠΩ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ:    1.- ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ, 2.- ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ (1), 3.- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ:            1.- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (1), 2.- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ (2)
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ:        1.- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ (1), 2.- ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΕΝΑ, 3.- ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ, 4.- ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΥ

ΠΑΙΔΙΚΟ:                1.- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ, 2.- ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ